RYCHLÝ KONTAKT

Lipská 2023/36, 430 03 Chomutov

E-mail: vino.chomutov@vineco.cz
Mobil: +420 774 408 500

VZORKOVÁ PRODEJNA

prodejna vineco

Nová vína
To nejlepší pro maximální požitek z vína

Nová vína

V kategorii sudových vín Vám nově můžeme nabídnout Merlot rosé, Imyglikos bílý a v kategorii lahvových vín jde o VINECO Bitter Orange v kombinaci s perlivým vínem Refresco Premium.

Merlot rosé - polosuché

Lehké, svěží růžové víno, v němž se snoubí výrazná vůně černého rybízu s jemným aroma lesních jahod. S dominantní ovocnou vůní koresponduje i plná chuť vína, která je ideálním společníkem pro letní posezení.

Imiglykos Dionysos – bílé polosladké

Jde o řeckou specialitu. Je vyrobeno z nejlepších odrůd bohatých řeckých vinic a je vinifikováno s mimořádnou péčí a respektem ke kvalitě. Výsledkem tohoto snažení je vynikající víno se zlatozelenou světlou barvou vyznačující se svěžím aroma s dokonale vyváženou lehce sladkou chutí a úchvatnou ovocnou dochutí.

VINECO Bitter Orange

Hit mezi současnými nápoji vhodný pro každou příležitost, roční období a věkovou skupinu.

Je charakteristický kombinací příjemného a svěžího aroma pomeranče a hořkých tónnů z bylinných extraktů.

Výborný s perlivým vínem, sodou, řádně vychlazený s plátkem pomeranče.

Refresco PREMIUM – perlivé víno

Příjemná, elegantní, ovocná vůně. Je svěží, ovocné chuti s hroznovým charakterem. Pro svou všestrannost si víno užijete jako aperitiv, nebo jako skvělý doplněk k jednohubkám a předkrmům. Je perfektní pro jakoukoliv denní dobu či roční období. Výborné v kombinaci s naším Bitter Orange za přidání trochy sody, ledu a plátku pomeranče.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

lahvova vina vineco